založení firmy od 9.900 Kč Virtuální sídla od 125,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 125,- Kč

Prodej ready made

Stále v nabídce máme READY-MADE s.r.o.

Název
IČO
Služby v ceně
Bez sídla
Sídlo na 1 rok
Sídlo na 2 roky
Top 2018 s.r.o.
05180635Plátce DPH, bezdlužnost89.000,-92.000,-95.000,-

Na službu PRODEJ READY-MADE neučtujeme DPH

Výhody ready made s.r.o.:


Ready made s.r.o. – a můžete začít hned podnikat

Nač se trápit se založením firmy? Je to spousta starostí, běhání po úřadech a organizování. Lepší způsob je ready made s.r.o. Nabídneme vám připravenou společnost, kterou můžete získat jediným podpisem. Veškeré změny se zveřejní v obchodním rejstříku dodatečně, ale na váš start podnikání to nemá žádný vliv. Po podpisu převodu obchodního podílu můžete začít okamžitě podnikat. Ready made s.r.o. jsou ideální, pokud vás tlačí čas. Vyplatí se i pro zahraniční podnikatele, kteří se dosud nevyznají ve spleti českých zákonů a předpisů.

Ready made s.r.o. – stačí podepsat převod obchodního podílu

Založíme novou firmu, která nemá od založení žádnou účetní historii. Má všechny zákonné parametry i složený základní kapitál. To je ready made s.r.o. Stačí ji pouze převést na vás. Jen si představte, co jsme vám ušetřili času. Nemusíte vymýšlet název, připravovat živnostenská oprávnění na všechny činnosti, ani organizovat valnou hromadu a volit orgány společnosti. Ani příprava společenské smlouvy není nijak snadná a vždy musíte čekat, až se zápis do obchodního rejstříku zveřejní. U ready made s.r.o. nic takového podstupovat nemusíte.
Vše vyřídíme za vás.

Nezdržujte se zakládáním firmy, myslete jen na byznys

Můžete myslet jen na své podnikání. Firmu pro vás založí jiní. Ready made s.r.o. se vyplatí, když se vám podařilo získat novou akvizici či měníte organizaci na základě nové strategie. Někdy opravdu není čas na dlouhou přípravu. Byznys nečeká na zdlouhavé vyřizování na českých úřadech. Založení společnosti je jen administrativní záležitost, která vás nemusí nijak zatěžovat. Od toho jsou tu specializované služby. Obraťte se na nás – a ready made s.r.o. si vyberte.

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace