s.r.o. se sídlem od 17.490 Kč Virtuální sídla od 125,-Kč Trvalý pobyt v Praze od 125,- Kč

Zakládání firem

Ušetříte čas a starosti. Nechte založení společnosti na nás

Potřebujete založit novou firmu? Podnikání se vám úspěšně rozvíjí, ale vy jste se rozhodli změnit strategii? Nebo podnikáte v zahraničí a české zákony tak dobře neznáte? Založení společnosti nemusí být vůbec složité. Najměte si k tomu specializovanou firmu. Portál OFFICETIME.CZ se podobnou činností zabývá. Nechte založení společnosti na ní. Ušetříte si čas a zbavíte se starostí. Přestože se česká legislativa zlepšuje, připravit dokumenty pro novou firmu stále zabere dost času. A také úřady nejsou nejrychlejší. A vy budete mít jistotu, že se na nic nezapomene a vše bude mít profesionální úroveň.

binoculars-24Společnost s r.o. za 17.490,- Kč do 7 prac. dnů

advance-24NZ

advance-24Živnostenský list

advance-24Prohlášení, smlouvy, návrh

advance-24Zapis do OR

advance-24Základní kapitál od 1,- Kč

advance-24Sídlo na 12 měsíců na Praze 5, 7, 10

Co všechno vám specializovaná firma může nabídnout, když ji požádáte o založení společnosti? Pomůže vám vybrat správný název firmy. Je to důležité pro marketing. Je to první, co se o vás partner dozví. Pak už zbývá jen uspořádat valnou hromadu a připravit dokumenty. A to není málo. Na činnosti, které budete provozovat, potřebujete živnostenské oprávnění. Ty si musíte obstarat. Na valné hromadě pro založení společnosti musí být notář a provést zápis. Dalším krokem je návrh zápisu do obchodního rejstříku. K tomu potřebujete složit základní kapitál. I o to se specializovaná firma postará. A vy nemusíte mít ani hotové peníze.

Portál OFFICETIME.CZ nabízí další služby, které souvisejí se založením společnosti. Mezi její nabídky patří poskytnutí sídla v Praze. To může významně zvýšit vaši prestiž a pomoci při dalším startu podnikání. Právě venkovské firmy mají problémy se zahraničními partnery, kteří k nim nemají takovou důvěru. Mít sídlo v Praze je pořád velká deviza. Pokud chcete založit novou firmu, uvažujte i o předzaložených neboli ready made společnostech. Vaše podnikání to může výrazně urychlit. Nepotřebujete projít procesem založení společnosti, firma už založená je. Stačí jediný podpis a můžete týž den začít podnikat. Je to firma bez historie, tu začnete psát teprve vy.

 

Zavoláme Vám zpět

(c) copyright 2017 by SEO optimalizace s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

SEO optimalizace